ocOSTRAVA by bestcena

Po úspěšném roce na českém trhu jsme se rozhodli splnit nejfrekventovanější přání Vás, našich zákazníků a rozšířit portfolio našich produktů. Na úvod přinášíme 6000 nových produktů z oblasti počítačové techniky a spotřební elektroniky. Za tímto účelem vznikl nový eshop ocOSTRAVA.cz, kde kromě širokého sortimentu zboží obdržíte i skvělý zákaznický servis známý z Bestcena.cz.

Proč nový eshop?

Vaše spokojenost je naší odměnou. V Bestcena.cz nabízíme rychlé řešení reklamací, dopravu zdarma, možnost vrátit zboží do 14 dnů a hlavně expresní doručení do následujícího pracovního dne z našeho vlastního skladu. ocOSTRAVA.cz vznikla ve spolupráci s lokálními distributory a zboží je doručováno z jejich skladů. Právě proto nedokážeme zajistit tak rychlé doručení jako garantujeme v Bestcena.cz. Celý proces dopravy zboží k Vám však budeme neustále vylepšovat a snažit se o co nejrychlejší doručení. Už i v dnešní době používáme vlastní dopravu na to, aby se Vámi objednané zboží dostalo rychle od dodavatele ke kurýrovi DPD a následně k Vám.

Výhody ocOSTRAVA

Nový eshop má však také i jiné výhody. Kromě velkého výběru zboží s českou zárukou, nabízíme skvělé ceny. Postupně budete moci objednat skoro vše na jednom místě a to za výhodnějších podmínek. Máte se na co těšit!

Sleva 250Kč pro Bestcena.cz zákazníky

Při spuštění nového eshopu je zvykem udělat něco pro stávající zákazníky. My jsme se rozhodli dát Vám, našim zákazníkům, kupón  ve výši 250Kč na nákup jakéhokoliv zboží na ocOSTRAVA.cz. Všem Bestcena.cz zákazníkům rozesíláme jednorázový slevový kód, který můžete uplatnit v ocOSTRAVA.cz, platný do konce srpna.
Přejeme příjemný nákup……